İzmir'in kalbinde

Prestijli bir hayat..

Mükemmel hayatın kapılarını açan karma konut ve ofis projesi Bayraklı1923, İzmir’in kalbinde konforlu bir yaşam, prestijli bir iş hayatı, güvenli ve kaliteli bir alışveriş imkanı sunuyor.
Binlerce yıldır güzelliğiyle efsanelere konu olan İzmir körfezinin karayla kucaklaştığı yerde inşa edilen Bayraklı1923 projesiyle İzmir’in tüm güzellikleri ile iç içe olacaksınız...
İzmir’in yeni çekim merkezi Bayraklı’nın en çok değer kazanan ve yatırımcısına durmaksızın kazandıran noktası Yeni Kent Merkezinde yükselen Bayraklı1923, kentin tüm ulaşım ağlarının kesişme noktasında bulunuyor.
Bayraklı1923, İzban’a, Metro’ya, Halkapınar’a ve Bayraklı Vapur İskelesine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde... Bayraklı Sahiline, İzmir’de eğlence hayatının merkezi Alsancak ve Kordon’a yürüyüş mesafesinde olan Bayraklı1923 projesi, İzmir Adliye Sarayı’na da yaya olarak bir kaç dakikalık bir uzaklıkta. Konak’a, İzmir Otogarına, Ege Üniversitesi’ne ve Adnan Menderes Hava Limanı’na ise araçla dakikalar mesafesinde bulunan Bayraklı1923, proje konseptinde yer alan alışveriş imkanlarının yanı sıra, İzmir’in en iyi AVM’lerinin de hemen yanı başında yükseliyor.
Özlediğiniz konforlu ve prestijli yaşam, İzmir’in kalbinin attığı yerde, Bayraklı1923’de sizi bekliyor.